Reference

rekonstrukce koupelny a WC v RD Jasénka

5.1.2022

Zde jsme se pustili do rekonstrukce koupelny kde jsme použili velkoformátové obklady a dlažbu, zařizovací předměty, bezbariérový vstup do sprchového koutu, místo zbylo i pro vanu a dvojité umyvadlo, WC opět kvalitní závěsný systém od firmy Geberit s umyvadlem. vždy používáme kvalitní stavební chemii a samozřejmostí je pro nás i epoxidová spárovací hmota!

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra ve Valašském Meziříčí, ul. Zd. Fibicha

1.11.2021

Rekonstrukce bytového jádra na klíč, sprchový kout, závěsné wc, umyvadlo se skříňkou, příprava na pračku, skleněná mozaika ve sprchovém koutě, za umyvadlem a v kuchyni, otopný "žebřík" s termostatem

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra v bytě - Vsetín, Ohrada

13.10.2021

kompletní rekonstrukce bytového jádra na klíč dle požadavků zákazníka a grafického návrhu. Vanu jsme vyměnili za velký pohodlný sprchový kout s odkládacím prostorem doplněnou sedačkou, kterou lze kdykoliv použít jinde, přípojku na pračku, instalovali skříňku s umyvadlem, zrcadlo a taky úložnou skříňku nad pračku a vešl se nám tam i malý otopný "žebřík" s elektrickým ohřevem a termostatem. WC jsme použili jak je zvykem kvalitní zavěsný od firmy Geberit a s možností demontovat v případě potřeby bez bourání!!! V kuchyni jsme obložili stěnu za kuchyňskou linku a udělali potřebné přípojky na vodu, odpad, plyn, digetoř včetně elektrorozvodů.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra Vsetín Rybníky

28.6.2021

Rekonstrukce bytového jádra, vyzdění jádra, rozvody odpadu, vody, elektrorozvody, úprava plynu, obklady, dlažba, zařizovací předměty

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny v bytě - Vsetín - Ohrada

13.6.2021

Zde jsme rekonstruovali již dříve vyzděné jádro a stávající koupelna již svým provedením (vanou) nevyhovovala. Přání znělo jasně - sprchový kout! Takže vše stávajícího přišlo pryč, upravily se rozvody vody, odpadu, osadil se odtokový žlab, nový obklad, dlažba, přidala se přizdívka s poličkami, instalovali jsme krásný sprchový set, madla, vodu, odpad pro pračku, nové umyvadlo se skříňkou, zrcadlo atp.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC v panelovém domě ve Val. Meziříčí ul. Jičínská

28.2.2021

V tomto bytě jsme vybourali stávající jádro, a vyzdili nové. součástí prací bylo, jak už je u nás zvykem, kompletní práce tzn. nové rozvody elektriky, nový rozvod plynu, vody, odpadu. Po dlouhé době jsme zde instalovali vanu a další vybavení dle přání zákazníka. Samozřejmostí je instalace kvalitního vestavného modulu od firmy Geberit se závěsným systémem klozetové mísy.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC v bytovém domě ve Val. Meziříčí

19.11.2020

Rekonstrukce koupelny a wc v bytě. Výměna vany za sprchový kout s odtokovým žlabem v podlaze a díky bytu v přízemí jsme docílili bezbariérového vstupu do sprchového koutu. Díky skládacím sprchovým dveřím jsme dosáhli dostatečného prostoru kolem umyvadla, které se nachází v místě bývalé vany. vedle koutu tak vznikl prostor pro pračku a sušičku. Vyměnili jsme také starý nevzhledný radiátor za nový trubkový (žebřík), který je opatřen i topnou tyčí, takže lze ohřívat celoročně. Dále jsme snížili strop a do nového podhledu jsme zabudovali zápustné LED světlo, které krásně osvětlí celou koupelnu. Samozřejmě nechybí ani světlo u zrcadla, které se ovládá zvlášť. Na WC jsme použili závěsný systém GEBERIT, který lze v případě potřeby demontovat bez jakéhokoliv bourání.

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce koupelny a WC v RD Val. Meziříčí

14.8.2020

Rekonstrukce stávající koupelny a zmodernizování s výměnou vany za velký sprchový kout se žlabem a výměna combi klozetu za závěsný systém geberit. Použita dlažba i na stěny o formátu 600x600mm. spárováno epoxidovou spárovací hmotou. Používáme jen kvalitní materiál, který nám umožňuje dát záruku na práci 5let!

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC v RD v Trojanovicích

9.3.2020

Rekonstrukce koupelny a WC v Trojanovicích. Opět jsme zde vyměnili vanu za sprchový kout, upravily a vyměnili rozvody vody a odpadu, vyrovnali podklady a dali na stěnu krásné obklady a položili dlažbu. To vše se podtrhlo doplňky, které krásně zapadly do celého konceptu a představ majitelů. Na vše jsme použili špičkovou stavební chemií a zaspárovali epoxidovou spárovačkou, která je u nás standardem a tak není pro nás problém záruka 5 let!

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny v bytě - Hrachovec

13.12.2019

Zde jsme měli za úkol vyměnit obklady, dlažbu, vyměnit vanu za sprchový kout a udělat sezení. Před zahájením prací jsme nechali vypracovat grafický návrh a jakmile byl odsouhlasený zákazníky pustili jsme se do práce. Opět jsme použili kvalitní materiál a samozřejmostí je epoxidová spárovačka! A samozřejmě záruka 5 let na práci!

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny v RD Jarcová II

23.8.2019

Rekonstrukce koupelny, nové obklady, sprchový kout místo vany, nový plynový kotel, zařizovací předměty, nové rozvody vody a odpadu.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC v RD Krhová.

21.6.2019

rekonstrukce koupelny v RD Krhová VM. Kompletní rekonstrukce od nových rozvodů vody, odpadů, elektriky, nové zateplené vyhřívané podlahy, omítek, obkladu, a nově sprchového koutu a WC.

 

Předtím

Potom 

Luxusní stěrka Materix Spaccante

13.1.2019

luxusní dekorativní stěrka Materix Spaccante. Více na www.novastena.cz

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny v RD Poličná VM

3.5.2018

rekonstrukce koupelny v RD Poličná VM. kompletní rekonstrukce od nových rozvodů vody, odpadů, elektriky, nové zateplené podlahy, omítek, obkladu, a nově sprchového koutu s pračkou, sušičkou, bojlerem.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny v RD

7.4.2018

rekonstrukce koupelny v RD.

 

Předtím

Potom 

Pohledová luxusní stěrka "METAMORFICA"

3.2.2018

luxusní dekorativní stěrka "metamorfica" na jedné z realizací. Více info o stěrkách na www.novastena.cz

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC Vsetín LUH

5.9.2017

rekonstrukce koupelny a WC ve Vsetíně Luhu. Hlavní záměr bylo zaměnit vanu za sprchový kout a nové obložení koupelny a WC dle grafického návrhu.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytu Vsetín - Stará cesta

10.1.2017

rekonstrukce bytu, WC koupelny, kuchyně včetně nové linky, PVC, SDK podhledy atd.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce byt. jádra ,Jirásková ulice, Vsetín

22.11.2016

rekonstrukce bytového jádra, wc, SDK podhledy včetně bodovek, sprchový kout 140x80, pračka, umyvadlo se skříňkou, zrcadlová skříň, otopný žebřík s top. tělesem, závesné WC GEBERIT, malby

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce domu Poličná, Val. meziříčí

12.10.2016

rekonstrukce 2 NP domu, změny dispozic, bourání příček, nové rozvody vody, odpadu, topení, nové štuky, podhledy SDK, malování, zazdívání dveří,betonování parapetů, špalety oken, nové otvory, elektrorozvody, obklady, dlažba ve dvou koupelnách, betonování podlah, dřevěná podlaha v obývacím pokoji, úprava fasády atd.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra Vsetín Pod Žamboškou

23.9.2016

rekonstrukce bytového jádra, úprava pro vozíčkáře, závěsné wc GEBERIT, nová kuchyňská linka, osvětleni pracovní desky LED osvětlením

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce byt. Jádra Vsetín - Jirásková ulice

20.5.2016

rekonstrukce byt. jádra, místo vany velký sprchový kout 150cmx80cm, umyvadlo, pračka, topné těleso - žebrřík, WC s umyvadlem

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra Val. Meziříčí

21.4.2016

Na ulici nádražní ve Val. Mezu jsme dělali rekonstrukci bytového jádra dle původního půdorysu jádra. Nově byla jinak umístěna asymetrická vana pro více místa pro umyvadlo. Na podezdívky vany je umístěna voda a odpad pro pračku, na zdi pak topný radiátor "žebřík". WC závěsné značky GEBERIT. A jako u všech našich jader je zadní stěna demontovatelná bez jakéhokoliv bourání!

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny, WC a kuchyně na Náměstí Svobody, Vsetín

7.3.2016

Rekonstrukce bytového jádra, změna dispozice a půdorysu ve Vsetíně, Náměstí Svobody

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra ve Val. Meziříčí, Sušilova ulice

9.10.2015

Rekonstrukce bytového jádra ve stávajícím půdorysu se záměnou vany za sprchový kout o šířce 150cm a odtokovým žlabem, Vyzdění jádra, hydroizolace, obklad, dlažba, závěsné WC geberit, elektroinstalace vč, revize atd.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC v RD vsetín Jasenka

31.8.2015

Demontáž stávajícího vybavení, odsekání obkladů a dlažeb, vyrovnání podkladu, omítky, obložení a pokládka dlažby, osazení a podezdění vany, umyvadla a wc

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC v RD na Horní Bečvě

26.6.2015

Kompletní rekonstrukce koupelny a WC včetně všech rozvodů jako jsou voda, odpady, elektrika, topení, vysekání staré betonové podlahy, obkladů, dlažby, usazení sprchového žlabu, vybetonování podlahy, omítky, špalety oken, osazení sanity atd.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny v RD Pržno

30.4.2015

Demontáž stávajícího vybavení, vybourání vany, podlah, obkladů a dlažby, nová kanalizace, vodovod, vyrovnání podkladu, betonování podlahy za použití rychlocementu, obklady, dlažba, sprchový žlab, hydroizolace, zařizovací předměty, omítky

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra VM

20.3.2015

rekonstrukce bytového jádra, rozvody vody a odpadu, nové elektrorozvody, vyzdění jádra, obklad, dlažba, vana, závěsné wc atd.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce Bytového jádra ve Val. Meziříčí 1.Máje

12.1.2015

Vybourání starého jádra a vyzdění nového z tvárnic YTONG. Obklady, dlažba, sanita, Geberit. omítky, elektro-rozvody, voda-odpady atd.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny v RD Mikulůvka

23.11.2014

Stavba byla již dle fotek částečně nachystána na výstavbu. Po kompletním omítnutí a srovnání zdí, zateplení podlah a vybetonování se vyzdil sprchový kout, obezdil závěsný systém pro wc, udělala stěrka podlah, hydroizolace, položilo se podlahové topení, obložila se koupelna obkladem a položila dlažba. Osadila se vana a následně obložila a vše se zaspárovalo. kompletace a dodání baterií, klozetu atp. již nebylo součástí naší dodávky.

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny, WC, kuchyně v panelovém domě v Rožnově p/R

23.8.2014

vysekání starých obkladů, dlažeb, demontáž zařizovacích předmětů, rovnání, hydroizolace, pokládka obkladů, dlažby, nové omítky, pokládka PVC, výroba a montáž nové kuchyňské linky na míru

 

Předtím

Potom 

Výstavba koupelny v novostavbě RD Mikulůvka

22.5.2014

zabudování podlahového žlabu, hydroizolace, pokládka obkladů a dlažby, montáž zařizovacích předmětů

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra, Vsetín - Dolní Jasénka

10.5.2014

rekonstrukce bytového jádra, nové vyzdění jádra z tvárnic ytong, nové rozvody vody, odpadu, elektro a plynu, pokládka obkladu a dlažby, zařizovací předměty včetně montáže, pokládka PVC, malba

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a WC v RD Jablůnka

29.4.2014

Kompletní rekonstrukce koupelny a WC v RD Jablůnka včetně nových rozvodů vody, odpadů, úprava TUV,

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytu Vsetín - Luh

17.9.2013

rekonstrukce bytového jádra, nové omítky, rozvody elektro, voda-odpady, sprchový kout 150x90 s odtokovým žlabem, úprava a změna radiátorů ...

 

Předtím

Potom 

Výstavba koupelny Huslenky

5.9.2013

vyrovnání povrchu, penetrace, hydroizolace, obklady, dlažby, dodání a montáž zařizovacích předmětů

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra Vsetín - Rokytnice

8.7.2013

Rekonstrukce jádra a změna dispozice koupelny, kuchyně, sprchový kout s odtokovým žlabem, SDK podhled s bodovými světly

 

Předtím

Potom 

Výstavba sprchového koutu na chatě - Bystřička

16.4.2013

izolace,vyzdění, SDK podhledy, obklady, dlažba, zařízovací předměty + jejich montáž

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra Val. Meziříčí - Hrachovec

25.3.2013

Vybourání původního jádra, výstavba nového, elektro-rozvody, rozvody vody a odpadu, obklady, dlažba, omítky...

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny, kuchyně, kotelny v RD Zubří

20.6.2012

rekonstrukce bytové jednotky v RD Zubří, kuchyně, koupelna, kotelna, výstavby krbu včetně teplovzdušného vedení, rozvody vody, odpadu, topení a elektroinstalace

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytu na ulici Bří. Čapků, Valašské Meziříčí

23.3.2012

Rekonstrukce bytového jádra

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce koupelny a výstavba WC nad schodištěm Pod Oborou, Val. Meziříčí

30.1.2012

 

Předtím

Potom 

Rekonstrukce bytového jádra Valašské Meziříčí - ul. Zd. Fibicha

25.10.2011

kompletní rekonstrukce jádra se všemi rozvody za 10 dnů včetně položení PVC!

 

Předtím

Potom 

Pokládka dlažby v RD Mikulůvka

7.10.2011

Pokládka velkoformátové dlažby s použitím "levelingu", který používáme jako jedni z mála pro perfektně rovné položení dlažby!

 

Předtím

Potom 

Realizace koupelny v RD Mikulůvka

1.10.2011

 

Předtím

Potom 

Realizace "retro" koupelny v RD Rožnov p/R

23.9.2011

Tady jsme použili na dřevěnou podlahu speciální rošt, který zabrání problémům s prasklinami, dilatací a rozdílnými roztažnostmi materiálu takže jsme mohli bez problémů položit i el. podlahové topení:-)!

 

Předtím

Potom 

Výstavba koupelny v RD Rožnov p/R

30.8.2011

tady stejně jako v předchozím případě jsme použili speciální rohož a podlahové topení!

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Nový Jičín - Loučka

29.7.2011

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce koupelny a WC v RD Vsetín Jasenice

15.6.2011

Kompletní rekonstrukce koupelny s vybouráním příčky za účelem zvětšení a instalaci závěsného wc a podlahovým el. topením:-)

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytu, bytového jádra, omítky, podlaha z PVC, na Havlíčkové ulici 1171, Valašské Meziříčí

26.4.2011

zde jsme rekonstruovali bytové jádro, omítky ve větší části bytu, a novou kuchyní. Zařizovací předměty tvoří kvalitní zanačky např. RAVAK, Jika, koupelnový nábytek KRAJCAR, Geberit atd.

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce koupelny a WC v Janové u Vsetína

26.1.2011

U této rekonstrukce koupelny v podkroví vybouráním příčky zvětšili a prosvětlili prostor, snížli vanu na minimum pro pohodlnější vstup a použili kvalitní zařizovací předměty a dlaždice (RAKO,JIKA,GEBERIT,KRAJCAR atd).

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Vsetín Sychrov, omítky, PVC

8.11.2010

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Valašské Meziříčí - Zd. Fibicha

13.8.2010

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce koupelny - Valašské Meziříčí - U nemocnice

6.5.2010

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytové jednotky Jablůnka

27.2.2010

 

Předtím

Potom 

pokládka dlažby v RD Zubří

5.1.2010

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Valašské Meziříčí "U Apola"

27.11.2009

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce koupelny a WC v RD Mikulůvka

27.11.2009

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce koupelny v RD Jarcová

14.8.2009

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Vsetín - Okružní ulice

9.7.2009

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce koupelny v RD Růžďka

30.6.2009

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Valašské Meziříčí- Tolstého ulice

31.5.2009

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Valašské Meziříčí Havlíčková ulice

3.5.2009

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Velké Karlovice

5.4.2009

 

Předtím

Potom 

výstavba koupelny bytový dům Valašské Meziříčí

20.12.2008

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Valašské Meziříčí nádražní ulice

1.11.2008

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytové jednotky Jablůnka - "kolonka"

1.11.2008

 

Předtím

Potom 

možnosti sádrokartonu... :-) - Vsetín

13.2.2008

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce přízemí RD Mikulůvka

24.10.2006

 

Předtím

Potom 

rekonstrukce bytového jádra Vsetín

13.6.2006

 

Předtím

Potom